Hizmetler

İÇ MEKAN TASARIM VE UYGULAMA

Yaşam ve çalışma alanlarınızı anahtar teslim olarak tasarım sürecinden uygulama sürecine kadar mimari çözümler üretip daha huzurlu ve mutlu bir ortamda yaşamanıza olanak sağlayan Dekopar firması uzman ekip ve kaliteden ödün vermeyen malzeme ve işçiliğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

XPS VE ENJEKSİYON KARTONPİYER/STROPİYER

Firmamız evinizde şık ve dekoratif bir görüntü sağlayan montajı pratik ve çeşitli desen ve motiflerde olan xps stropiyerlerimizle  imalat satış ve uygulama desteği sunarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir.

SOFT DEKOR DUVAR PANELLERİ

İç mekanda dekoratif ve şık bir görüntü veren bunun yanında ses ısı nem ızalosyonu yaratan kokusuz temizlenebilir küflenmeyi önleyen kolay uygulanabilirliği darbe emme özelliği gösteren ve toksik içermeyen duvar panelleri satış ve uygulamasını yapmaktayız.

PVC MERMER PANELLERİ

PVC mermer duvar panelleri iç mekan duvar kaplamalarında mermer ve seramiğin kullanıldığı tüm alanlarda alternatif olarak geliştirilmiştir.Panellerimiz montaja hazır olup uygulaması temiz,kolay,kırıp dökmeye ihtiyaç duymadan müşterilerimizin montajını yapabileceği şekilde kendin yap sistemli tasarlanıp üretilmiştir.

DIŞ CEPHE TASARIM VE UYGULAMA

İmalattan satışa ve uygulama desteği ile dış cephe kapı ve pencere söveleri,kompozit dış cephe panelleri,fuga paneller,köşe taşları,payanda,yerden ısıtma paneller,kat silmesi,denizlik,dış cephe motif modellerimizle binanızın 3D çizimi ve  tasarımı yapılır.

UV DİGİTAL BASKI DUVAR PANELLERİ

İç mekanlarınızın duvarlarına estetik katacak dekoratif duvar panellerimiz imalattan satışa ve uygulama desteğiyle hizmet vermekteyiz.